Glow Team Kids

Zespół taneczny
Poznaj zespół Glow Team Kids
Dzieci
Grodzisk Mazowiecki
Disco Dance
Poznaj zespół Glow Team Kids
Dzieci
Grodzisk Mazowiecki
Disco Dance

Dziecięcy zespół disco dance mający swoje treningi w Egurrola Dance Studio Grodzisk Mazowiecki. Jego trenerem jest Natalia Karczewska.

W szkole tańca w Grodzisku Mazowieckim trenują zdolne, zaangażowane i pełne pasji osoby, które wiedzą, że oprócz zabawy znajda tu przygodę życia i przyjaźnie na wiele lat.

Dziecięcy zespół disco dance w Grodzisku Mazowieckim to dynamiczna grupa młodych talentów, którzy pasjonują się tańcem i sceną. Zespół skupia dzieci dając im możliwość rozwijania swoich umiejętności tanecznych, kreatywności oraz współpracy zespołowej.

Pod opieką doświadczonej instruktorki, uczestnicy zespołu mają okazję uczyć się różnorodnych technik tanecznych, doskonalić synchronizację ruchów oraz kształtować wyrazistość sceniczną. Poprzez regularne treningi i przygotowania do występów, dzieci uczą się również samodyscypliny, pracy w grupie oraz radzenia sobie ze stresem przed publicznością.

Zespół nie tylko rozwija umiejętności taneczne swoich członków, ale także integruje społeczność lokalną poprzez organizację pokazów, występów i wydarzeń kulturalnych, przyczyniając się do promocji zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży.

Trener zespołu

Trener zespołu Glow Team Kids, instruktor tańca oraz trenerka PSCH. Swoja karierę taneczną rozpoczęła w wieku 9 lat, zaczynając od stylu hip-hop. 10 lat później zdobyła Vice Mistrzostwo Polski Cheerleaders w kategorii cheer hip hop. Taniec był zawsze ważnym elementem jej życia, pasją, która z czasem przerodziła się w pracę, która pozwała jej się realizować.