Sekcja tańca towarzyskiego

Style Tańca
Opis stylu
Opis stylu

Jeżeli dążysz do perfekcji, a twoja taneczna pasja wkroczyła już na poziom poważnego hobby, to właśnie Egurrola Dance Studio jest miejscem, w którym możesz je realizować!

Na zajęciach sekcji tańca w naszej szkole wejdziesz na wyższy poziom tanecznych umiejętności. W grupie ludzi takich jak ty będziesz pracować nad jakością i techniką tańca, aby osiągać w nim coraz więcej.

Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla tancerzy amatorów i zawodowców, a nasza profesjonalna kadra instruktorska może pochwalić się sukcesami sportowymi, zarówno w charakterze tancerzy sportowych, jak i trenerów par tanecznych.

Nasi tancerze mają możliwość prezentowania przed publicznością swoich umiejętności podczas regularnie organizowanych pokazów i turniejów tańca, wieczorków tanecznych oraz innych imprez integracyjnych. Egurrola Dance Studio organizuje również wyjazdy szkoleniowo-integracyjne, na których tancerze intensywnie współpracują z wyselekcjonowaną kadrą szkoleniową, a przy tym spędzają czas na zabawie w towarzystwie innych pasjonatów tańca.

To tylko niektóre aspekty przemawiające za tym, że to właśnie Egurrola Dance Studio jest miejscem, w którym znajdziesz wszystko, co potrzebne do realizacji twoich marzeń.

Stań się częścią naszej społeczności i przekonaj się, że czas spędzony z nami to nie tylko fantastyczna zabawa, ale także nauka na najwyższym poziomie!

Dlaczego warto tańczyć?

Przypływ endorfin

Przypływ endorfin

Taniec to radość – szaleństwo na parkiecie wyzwala pozytywną energię i zapewnia szeroki uśmiech na twarzy

Zdrowsze życie

Zdrowsze życie

Taniec jest jedną z form aktywności fizycznej, która pozytywnie wpływa na zdrowie, samopoczucie i sylwetkę.

Nowe przyjaźnie

Nowe przyjaźnie

Zajęcia taneczne to świetna okazja do nawiązania nowych znajomości, które można przenieść również poza salę taneczną.

Kształtowanie charakteru

Kształtowanie charakteru

Pewność siebie, samodysycyplina, kreatywność – to tylko niektóre cechy, jakie pozwala wykształcić nauka tańca.