Akrobatyka

Style Tańca
Opis stylu
Opis stylu

Jeżeli Twoje dziecko interesują podniebne skoki i zapierające dech w piersiach akrobacje, to gwarantujemy, że przy systematycznej i rzetelnej pracy takie wyczyny mogą stać się możliwe! Ćwiczenia wykonywane podczas zajęć z akrobatyki pomagają pokonywać bariery własnych możliwości. Co to oznacza? Twoje dziecko stanie się bardziej zwinne, silniejsze i szybciej opanuje różnorodne zadania ruchowe, przydatne nie tylko w sporcie i w tańcu, ale również w życiu codziennym. Nabędzie większej świadomości własnego ciała, dzięki czemu będzie mogło szybciej reagować w sytuacjach niespodziewanych, jak na przykład upadek.

Akrobatykę polecamy także zaawansowanym tancerzom rozmaitych technik tańca – to właśnie ona wzbogaci warsztat i pomoże w dalszym rozwoju!

AIRTRACK
Akrobatyka

W Egurrola Dance Studio zajęcia z akrobatyki odbywają się z wykorzystaniem dmuchanej ścieżki Airtrack!

To specjalna powietrzna ścieżka gimnastyczna o grubości 20 cm, która umożliwia wykonywanie skoków akrobatycznych na jeszcze większą wysokość. A im wyżej skaczesz, tym lepiej się przy tym bawisz i w większym stopniu możesz zadbać o dokładność swoich ruchów. Wykonywane na Airtracku odbicia są miękkie, co pozwala uniknąć urazów i oszczędzić stawy. Wykonując trudniejsze elementy możesz czuć się bezpiecznie, co przełoży się na komfort uczestniczenia w zajęciach i pozwoli Ci w pełni skupić się na doskonaleniu swoich umiejętności.

Dołącz do nas i przekonaj się sam!

Dlaczego warto tańczyć?

Przypływ endorfin

Przypływ endorfin

Taniec to radość – szaleństwo na parkiecie wyzwala pozytywną energię i zapewnia szeroki uśmiech na twarzy

Zdrowsze życie

Zdrowsze życie

Taniec jest jedną z form aktywności fizycznej, która pozytywnie wpływa na zdrowie, samopoczucie i sylwetkę.

Nowe przyjaźnie

Nowe przyjaźnie

Zajęcia taneczne to świetna okazja do nawiązania nowych znajomości, które można przenieść również poza salę taneczną.

Kształtowanie charakteru

Kształtowanie charakteru

Pewność siebie, samodysycyplina, kreatywność – to tylko niektóre cechy, jakie pozwala wykształcić nauka tańca.