Lubisz ludzi, rozpiera Cię energia i nieustannie się uśmiechasz? Chcesz rozwijać się w gronie osób, dla których praca jest pasją i współtworzyć wyjątkowe miejsce? W takim razie to właśnie Ciebie szukamy – dołącz do naszego roztańczonego teamu i zostań specjalistą ds. obsługi klienta w szkole tańca Egurrola Dance Studio!

Specjalista ds. obsługi klienta / Konsultant ds. sprzedaży
Data publikacji: 27.07.2023
Miejsce pracy: Warszawa / Konstancin / Grodzisk / Łódź / Kraków / Wrocław / Katowice
Rodzaj pracy: pełny etat
Tryb pracy: stacjonarny
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Wymagane umiejętności

  • obsługa klienta
  • komunikatywność
  • praca w zespole
Wymagania
  • pozytywne nastawienie – bez tego ani rusz
  • wysoka kultura osobista – w końcu to głównie praca z ludźmi
  • umiejętność pracy w zespole – zgrany team to podstawa
  • dyspozycyjność – jesteśmy otwarci również w weekendy
  • ukończony kurs wychowawcy wypoczynku lub gotowość do zdobycia uprawnień wychowawcy w ciągu trzech miesięcy od momentu zatrudnienia – ogromna część naszych kursantów to dzieci
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta i w sprzedaży – dzięki temu wiesz już, co Cię czeka ;)
Zakres obowiązków
  • bezpośrednia obsługa Klientów
  • pozyskiwanie osób zainteresowanych naszą ofertą – chcemy, by dowiedziało się o nas jak najwięcej osób
  • aktywny udział w naszych kampaniach i eventach – robimy naprawdę mnóstwo fajnych rzeczy!
Oferujemy
  • stabilną pracę w firmie będącej liderem w swojej branży – istniejemy już 30 lat!
  • udział w unikatowych projektach i we współtworzeniu strategii firmy, bo Twoje zdanie jest dla nas ważne
  • szereg szkoleń i możliwości, bo chcemy razem z Tobą iść do przodu abyś rozwijał się razem z nami
  • miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole – lubimy się integrować ;)

Aplikujesz na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta / Konsultant ds. sprzedaży

    Dane osobowe

    Informacje dodatkowe

    Administratorem Twoich danych osobowych jest EGURROLA DANCE STUDIO – Augustin Marek Egurrola z siedzibą w Warszawie (02-089)…Więcej informacji

    nie zgadzam się zaakceptuj