INSTRUKTOR TAŃCA

Taniec to twoja pasja? Pragniesz dzielić się nią z innymi? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe?

Dołącz do grona instruktorów Egurrola Dance Studio i zdobądź pracę swoich marzeń!

Trwa rekrutacja instruktorów tańca gotowych do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych oraz w weekendy. Czekamy na zgłoszenia osób, które nie tylko same kochają tańczyć, ale także potrafią zachęcić do tańca innych i mają doświadczenie w dzieleniu się z nimi swoją wiedzą.

Jeśli masz w sobie mnóstwo pozytywnej energii, a przy tym cechuje Cię odpowiedzialność, zaangażowanie, otwartość i kreatywność, to właśnie Ciebie szukamy!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej i zrób pierwszy krok do realizacji marzeń.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Instruktor tańca
Data publikacji: 13.11.2023
Miejsce pracy: Warszawa / Konstancin / Grodzisk / Łódź / Kraków / Wrocław / Katowice
Rodzaj pracy: do uzgodnienia
Tryb pracy: stacjonarny
Forma zatrudnienia: do uzgodnienia

Wymagane umiejętności

  • taniec
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność
  • kreatywność
  • zaangażowanie
Wymagania
  • wystarczy, że potrafisz tańczyć, chcesz i potrafisz dzielić się tą wiedzą z innymi!
Zakres obowiązków
  • będziesz prowadzić zajęcia taneczne w wybranym stylu dla określonej grupy wiekowej
Oferujemy
  • pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie będącej liderem na rynku szkół tańca w Polsce

Aplikujesz na stanowisko Instruktor tańca

    Dane osobowe

    Informacje dodatkowe

    Administratorem Twoich danych osobowych jest EGURROLA DANCE STUDIO – Augustin Marek Egurrola z siedzibą w Warszawie (02-089)…Więcej informacji

    nie zgadzam się zaakceptuj