INSTRUKTOR TAŃCA DLA DZIECI

Kochasz taniec? Uwielbiasz pracę z dziećmi, a Twoje serce roztapia się na widok małych uśmiechniętych buziek?

W takim razie dołącz do naszego roztańczonego teamu i zostań instruktorem tańca dla dzieci w Egurrola Dance Studio!

Poszukujemy otwartych i komunikatywnych osób, które mają w sobie mnóstwo empatii, cierpliwości i kreatywności, niezbędnych do pracy z maluchami. Świetnie, jeśli pracowałaś/-eś już z dziećmi, np. jako animator lub instruktor.

Jeżeli czujesz, że powyższy opis dotyczy właśnie Ciebie, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej i zrób pierwszy krok do zdobycia pracy, która stanie się Twoją pasją.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Instruktor tańca dla dzieci
Data publikacji: 08.05.2024
Miejsce pracy: Warszawa / Konstancin / Grodzisk / Łódź / Kraków / Wrocław / Katowice
Rodzaj pracy: do uzgodnienia
Tryb pracy: stacjonarny
Forma zatrudnienia: do uzgodnienia

Wymagane umiejętności

  • doświadczenie w pracy z dziećmi
  • komunikatywność
  • kreatywność
  • empatia
  • cierpliwość
Wymagania
  • doświadczenie w pracy z dziećmi do 5. roku życia
  • styczność z tańcem
  • mile widziane: tytuł instruktora tańca / instruktora rekreacji ruchowej
  • mile widziane: doświadczenie jako animator czasu wolnego / animator zabaw dziecięcych
Zakres obowiązków
  • prowadzenie zajęć tanecznych dla dzieci
Oferujemy
  • pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie będącej liderem na rynku szkół tańca w Polsce

Aplikujesz na stanowisko

    Dane osobowe

    Informacje dodatkowe

    Administratorem Twoich danych osobowych jest EGURROLA DANCE STUDIO – Augustin Marek Egurrola z siedzibą w Warszawie (02-089)…Więcej informacji

    nie zgadzam się zaakceptuj