ZIMOWY OBÓZ TANECZNY

Zapisy trwają!

Egurrola Winter 2024

Disco Dance
Dzieci (6-12 lat)
Hip Hop
Jazz
Juniorzy (13-16 lat)
Obozy
Taniec Nowoczesny
ferie zimowe 2024 Władysławowo

Zapraszamy na najlepszy zimowy obóz taneczny dla uczestników w wieku 6-16 lat z całej Polski!

To będzie wyjazd, którego Twoje dziecko nie zapomni przez długi czas!

ZAPISY TRWAJĄ!

Egurrola Winter 2024
Zimowy obóz taneczny
o obozie

Wszystkie dzieci w wieku 6-16 lat zapraszamy na zimowy obóz taneczny do Władysławowa. To wyjazd dla każdego – zarówno dla doświadczonych tancerzy, jak i tych, którzy chcą postawić swoje pierwsze taneczne kroki. Mogą z nami także jechać osoby spoza Egurrola Dance Studio – to dla nich świetna okazja, aby poznać naszych instruktorów, kursantów i zarazić się od nich pasją do tańca.

Do wyboru następujące turnusy:

Warszawa:
I turnus – 13-20.01.2024 – brak wolnych miejsc
II turnus – 20-27.01.2024 – brak wolnych miejsc

Wrocław:
20-27.01.2024 – brak wolnych miejsc

Łódź i Katowice:
27.01-3.02.2024 – ostatnie wolne miejsca

Kraków:
10-17.02.2024

Aby zapisać się na listę rezerwową na zamknięte turnusy prosimy o kontakt pod adresem oboz@egurrola.pl.

Wyjątkowy program

Nasze wyjazdy przygotowujemy z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dzięki 30-letniemu doświadczeniu opracowaliśmy specjalny program dostosowany do wieku i poziomu zaawansowania uczestników. Nasi instruktorzy do każdego dziecka podchodzą indywidualnie, dając możliwość rozmowy i konsultacji po każdych zajęciach.

W czasie obozu nasi tancerze poznają tajniki różnych stylów tańca, m.in. hip hop, taniec nowoczesny, taniec jazzowy i akrobatyka. A wszystko to na różnych poziomach zaawansowania!

Wyjazd ten polecamy także początkującym tancerzom, bo to świetny początek przygody z tańcem. W czasie całego turnusu zajęcia odbywają się na każdym poziomie zaawansowania, a ich ilość i intensywność pozwala nauczyć się więcej niż w czasie 3-miesięcznego kursu z zajęciami raz w tygodniu.

Mnóstwo atrakcji

I choć naturalnie większość naszych zajęć związana jest z tańcem, pamiętamy też o zabawie i innych aktywnościach. W wolnym od zajęć tanecznych czasie zapewniamy mnóstwo atrakcji, m.in. dyskoteki z karaoke, projekcje filmów, bitwy taneczne, zabawy w basenie, wieczorne animacje. Na koniec każdego turnusu organizujemy Wieczór Pokazów, podczas którego wszystkie dzieci mają możliwość zaprezentowania nowych umiejętności.

Najlepsi instruktorzy

Na obozy organizowane przez Egurrola Dance Studio zabieramy najlepszych trenerów i instruktorów oraz wykwalifikowanych wychowawców. To oni czuwają nad bezpieczeństwem, atmosferą i programem obozu. Cała kadra to starannie dobrani profesjonaliści, którzy mają fantastyczny kontakt z dziećmi i potrafią sprawić, że wspólnie spędzone chwile na długo pozostają w pamięci.

Każdy turnus to gwarancja dużej dawki tańca, mnóstwa atrakcji i wspaniałej przygody dla Waszych dzieci! Nie możecie tego przegapić! Jesteśmy pewni, że po naszym obozie każde dziecko wróci do domu tanecznym krokiem z uśmiechem na twarzy.

Foto i video relacja

Każdego dnia obozu robimy setki zdjęć i filmów, które doskonale pokazują, jak świetnie bawimy się na zajęciach tanecznych i w czasie wolnym! Foto i videorelację publikujemy na profilu EDS24 na Facebooku i Instagramie, dzięki czemu rodzice zawsze są na bieżąco z tym, co się u nas dzieje!

Zebrania organizacyjne online
za pośrednictwem platformy Zoom
terminy zebrań

 

 • turnusy 13-20.01 i 20-27.01 (Warszawa I i Warszawa II):

4/01 19:00

 

 • turnus 27.01-3.02 (Łódź i Katowice):

18/01 18:00

 

 • turnus 10-17.02 (Kraków):

1/02 18:00
 
 

Dostępy do zebrania opublikujemy na około 2 tygodnie przed zebraniem.

Wyjątkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąc słów
Filtruj po:
Zdjęcia
Filmy
DLACZEGO WARTO Z NAMI JECHAĆ?
Przekonaj się, ile korzyści może dać Ci taniec!
+
Wieloletnie doświadczenie
Obozy taneczne dla dzieci i młodzieży organizujemy już od 30 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół, tak aby uczestnikom naszych wyjazdów niczego nie brakowało.
+
Maksymalna dawka tańca
Każdy turnus to 7 dni wypełnionych tańcem! Tak długi czas trwania obozu zapewnia najwyższą jakość nauki. Młodzi tancerze poznają tajniki różnych stylów tańca, a ilość oraz intensywność zajęć pozwala im nauczyć się więcej, niż w czasie 3-miesięcznego kursu z zajęciami raz w tygodniu.
+
Starannie opracowany program
Dla uczestników obozu przygotowaliśmy różnorodne zajęcia – oprócz nauki choreografii także technikę, akrobatykę oraz motorykę. Zapewniają one wszechstronny rozwój i przygotowanie fizyczne bez względu na wybrany styl tańca.
+
Nauka samodzielności
Czas spędzony z dala od rodziców to świetny sposób na naukę samodzielności. Dziecko, które samo wykonuje wszystkie czynności i podejmuje decyzje, zyskuje poczucie niezależności i pewność siebie, dzięki czemu jest lepiej przygotowane do radzenia sobie w dorosłym życiu.
+
Nowe przyjaźnie
Na naszym obozie Twoje dziecko pozna nowe koleżanki i kolegów, z którymi będzie mogło dzielić pasję i spędzać czas także poza salą taneczną… a w nowym semestrze wspólnie zapisać się na zajęcia regularne w Egurrola Dance Studio!
+
Niezwykła przygoda
Obozy Egurrola Dance Studio to nie tylko taniec, ale także mnóstwo innych aktywności. W czasie wolnym od zajęć tanecznych na dzieci czeka mnóstwo atrakcji – dyskoteki, gry zespołowe, wieczory karaoke i wiele innych, dzięki czemu nie ma tu miejsca na nudę!
+
Dbałość o bezpieczeństwo
Towarzyszący nam wychowawcy to osoby doświadczone, które doskonale wiedzą, jak radzić sobie z dziećmi i potrafią nawiązać z nimi świetny kontakt. Wysyłając dziecko na obóz Egurrola Dance Studio masz gwarancję, że znajduje się ono pod dobrą opieką!
+
Zajęcia taneczne dla każdego
Nasze obozy to najlepsze miejsce zarówno do doskonalenia swojej techniki, jak i rozpoczęcia przygody z tańcem! Twoje dziecko nigdy wcześniej nie tańczyło? To żaden problem – zajęcia dostosowane są do wieku oraz poziomu zaawansowania uczestników, dlatego mogą w nich brać udział nawet początkujący tancerze.
+
Nasi najlepsi instruktorzy
Na każdy wyjazd zabieramy ze sobą wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy indywidualnie podchodzą do wszystkich uczestników obozu. Po każdych zajęciach tanecznych mają oni możliwość konsultacji, aby dowiedzieć się, co robią dobrze, a nad czym powinni jeszcze popracować.
+
Kształtowanie charakteru
Odpowiedzialność, wytrwałość, umiejętność dążenia do celu i działania w grupie – to cechy, których uczestnicy obozu uczą się każdego dnia, nie tylko na sali tanecznej, ale także w czasie wspólnych zabaw i wykonywania codziennych zajęć.
+
Otoczenie przyrody
Nasz ośrodek w samym centrum Władysławowa, niedaleko portu rybackiego. Bliskość morza i natury pozwala uczestnikom obozu odpocząć i wyciszyć się po dniu zajęć tanecznych, a także aktywnie spędzić czas wolny.

SPRAWDŹ, CO CIĘ CZEKA!

1.

TECHNIKA

poznajemy elementarne zasady, które obowiązują w rożnych stylach tanecznych.

2.

AKROBATYKA

Obecność takich instruktorów gwarantuje, że z obozu wrócisz jeszcze silniejszy i sprawniejszy, nauczysz się nowych kroków, ciekawych choreografii i poznasz nowe techniki taneczne. To właśnie na campie będziesz mógł w pełni skupić się na swojej technice, by stawać się coraz lepszym tancerzem!

3.

CHOREOGRAFIA

uczymy się układów tanecznych przygotowanych przez naszych instruktorów specjalnie na obóz

4.

MOTORYKA

poprawiamy swoją gibkość poprzez odpowiednie ćwiczenia. Pracujemy nad kondycją i siłą. Tak duża dawka zajęć owocuje ogromnym postępem w nauce tańca, który można porównać z 3-miesięczną pracą w trakcie roku szkolnego. Każda lekcja ma swój szczegółowy plan i cel, który jest systematycznie realizowany przez instruktorów.

5.

ATRAKCJE

Oprócz codziennych treningów dla uczestników obozu przygotowaliśmy szereg fantastycznych atrakcji: dyskoteki, wieczory karaoke, zabawy w basenie i spacery, które pozwalają naszym obozowiczom zawrzeć nowe przyjaźnie i przeżyć niesamowite przygody, które pozostawią bezcenne wspomnienia.

Miejsce pobytu
Sprawdź, dokąd jedziemy
Władysławowo

To miejsce niezwykle o tej porze roku. Cisza, spokój i niepowtarzalny mikroklimat sprawią, że poczujemy się tam znakomicie. Willa Pomorzanka położona jest w samym centrum miasta, niedaleko jednego z największych portów rybackich w Polsce. Atutem Pomorzanki jest fantastyczna kuchnia, piękne sale i niezapomniana atmosfera tworzona przez personel ośrodka. Obiekt wyposażony jest w przestronne sale taneczne. Do dyspozycji uczestników są 3- i 4-osobowe pokoje z łazienkami. Dodatkowo na terenie Pomorzanki znajduje się basen.

ADRES OŚRODKA

Willa Pomorzanka
ul. Szkutników 5
84-120 Władysławowo
Tel. (0 58) 674 04 10

KOSZT OBOZU
POZNAJ CENĘ WYJAZDU
Wybierz filtr:
Startowa
Startowa
Warszawa
Łódź
Kraków
Wrocław
Katowice

 

WYBIERZ SWOJE MIASTO Z LISTY PO PRAWEJ STRONIE EKRANU I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT CENY OBOZU.

 

WYBRANE MIASTO: WARSZAWA

 

UWAGA! Koszt obozu jest uzależniony od tego, czy uczestnik jest tancerzem zespołu Egurrola Dance Studio, tancerzem grupy regularnej Egurrola Dance Studio, czy osobą chcącą dołączyć do Egurrola Dance Studio oraz od terminu wpłaty pierwszej raty.

Prosimy o dokonywanie płatności za obóz zgodnie z odpowiednim cennikiem.

TANCERZE ZESPOŁÓW EGURROLA DANCE STUDIO

CENA: 2230 zł
(obowiązuje przy zapisie i wpłacie I raty do 15.10.2023 r. Tancerzy zespołów, którzy dokonają zapisu i wpłaty I raty po 15.10, obowiązuje koszt i tryb płatności dla uczestników grup regularnych)

I rata płatna do 15.10 – 300 zł
II rata płatna do 15.11 – 700 zł
III rata płatna do 15.12 – 700 zł
IV rata płatna do 4.01 – 530 zł

UCZESTNICY GRUP REGULARNYCH EGURROLA DANCE STUDIO

CENA przy zapisie do 20.10: 2230 zł
I rata płatna do 20.10 – 800 zł
II rata płatna do 20.11 – 900 zł
III rata płatna do 20.12 – 530 zł

CENA przy zapisie w dniach 20.10-20.11: 2400 zł
I rata płatna do 20.11 – 1000 zł
II rata płatna do 20.12 – 1400 zł

CENA przy zapisie od 21.11 do wyczerpania miejsc: 2500 zł
wpłata pełnej kwoty przy zapisie – 2500 zł

OSOBY CHCĄCE DOŁĄCZYĆ DO EGURROLA DANCE STUDIO

CENA przy zapisie do 20.10: 2500 zł
I rata płatna do 20.10 – 800 zł
II rata płatna do 20.11 – 900 zł
III rata płatna do 20.12 – 800 zł

CENA przy zapisie w dniach 20.10-20.11: 2500 zł
I rata płatna do 20.11 – 1000 zł
II rata płatna do 20.12 – 1500 zł

CENA przy zapisie od 21.11 do wyczerpania miejsc: 2500 zł
wpłata pełnej kwoty przy zapisie – 2500 zł

WYBRANE MIASTO: ŁÓDŹ

 

UWAGA! Koszt obozu jest uzależniony od tego, czy uczestnik jest tancerzem zespołu Egurrola Dance Studio, tancerzem grupy regularnej Egurrola Dance Studio, czy osobą chcącą dołączyć do Egurrola Dance Studio oraz od terminu wpłaty pierwszej raty.

Prosimy o dokonywanie płatności za obóz zgodnie z odpowiednim cennikiem.

TANCERZE ZESPOŁÓW EGURROLA DANCE STUDIO

CENA: 2230 zł
(obowiązuje przy zapisie i wpłacie I raty do 15.10.2023 r. Tancerzy zespołów, którzy dokonają zapisu i wpłaty I raty po 15.10, obowiązuje koszt i tryb płatności dla uczestników grup regularnych)

I rata płatna do 15.10 – 300 zł
II rata płatna do 15.11 – 700 zł
III rata płatna do 15.12 – 700 zł
IV rata płatna do 4.01 – 530 zł

UCZESTNICY GRUP REGULARNYCH EGURROLA DANCE STUDIO

CENA przy zapisie do 20.10: 2230 zł
I rata płatna do 20.10 – 800 zł
II rata płatna do 20.11 – 900 zł
III rata płatna do 20.12 – 530 zł

CENA przy zapisie w dniach 20.10-20.11: 2400 zł
I rata płatna do 20.11 – 1000 zł
II rata płatna do 20.12 – 1400 zł

CENA przy zapisie od 21.11 do wyczerpania miejsc: 2500 zł
wpłata pełnej kwoty przy zapisie – 2500 zł

OSOBY CHCĄCE DOŁĄCZYĆ DO EGURROLA DANCE STUDIO

CENA przy zapisie do 20.10: 2500 zł
I rata płatna do 20.10 – 800 zł
II rata płatna do 20.11 – 900 zł
III rata płatna do 20.12 – 800 zł

CENA przy zapisie w dniach 20.10-20.11: 2500 zł
I rata płatna do 20.11 – 1000 zł
II rata płatna do 20.12 – 1500 zł

CENA przy zapisie od 21.11 do wyczerpania miejsc: 2500 zł
wpłata pełnej kwoty przy zapisie – 2500 zł

WYBRANE MIASTO: KRAKÓW

 

UWAGA! Koszt obozu jest uzależniony od tego, czy uczestnik jest tancerzem zespołu Egurrola Dance Studio, tancerzem grupy regularnej Egurrola Dance Studio, czy osobą chcącą dołączyć do Egurrola Dance Studio oraz od terminu wpłaty pierwszej raty.

Prosimy o dokonywanie płatności za obóz zgodnie z odpowiednim cennikiem.

TANCERZE ZESPOŁÓW EGURROLA DANCE STUDIO

CENA: 2280 zł
(obowiązuje przy zapisie i wpłacie I raty do 15.10.2023 r. Tancerzy zespołów, którzy dokonają zapisu i wpłaty I raty po 15.10, obowiązuje koszt i tryb płatności dla uczestników grup regularnych)

I rata płatna do 15.10 – 300 zł
II rata płatna do 15.11 – 700 zł
III rata płatna do 15.12 – 700 zł
IV rata płatna do 4.01 – 580 zł

UCZESTNICY GRUP REGULARNYCH EGURROLA DANCE STUDIO

CENA przy zapisie do 20.10: 2280 zł
I rata płatna do 20.10 – 800 zł
II rata płatna do 20.11 – 900 zł
III rata płatna do 20.12 – 580 zł

CENA przy zapisie w dniach 20.10-20.11: 2400 zł
I rata płatna do 20.11 – 1000 zł
II rata płatna do 20.12 – 1400 zł

CENA przy zapisie od 21.11 do wyczerpania miejsc: 2500 zł
wpłata pełnej kwoty przy zapisie – 2500 zł

OSOBY CHCĄCE DOŁĄCZYĆ DO EGURROLA DANCE STUDIO

CENA przy zapisie do 20.10: 2500 zł
I rata płatna do 20.10 – 800 zł
II rata płatna do 20.11 – 900 zł
III rata płatna do 20.12 – 800 zł

CENA przy zapisie w dniach 20.10-20.11: 2500 zł
I rata płatna do 20.11 – 1000 zł
II rata płatna do 20.12 – 1500 zł

CENA przy zapisie od 21.11 do wyczerpania miejsc: 2500 zł
wpłata pełnej kwoty przy zapisie – 2500 zł

WYBRANE MIASTO: WROCŁAW

 

UWAGA! Koszt obozu jest uzależniony od tego, czy uczestnik jest tancerzem zespołu Egurrola Dance Studio, tancerzem grupy regularnej Egurrola Dance Studio, czy osobą chcącą dołączyć do Egurrola Dance Studio oraz od terminu wpłaty pierwszej raty.

Prosimy o dokonywanie płatności za obóz zgodnie z odpowiednim cennikiem.

TANCERZE ZESPOŁÓW EGURROLA DANCE STUDIO

CENA: 2280 zł
(obowiązuje przy zapisie i wpłacie I raty do 15.10.2023 r. Tancerzy zespołów, którzy dokonają zapisu i wpłaty I raty po 15.10, obowiązuje koszt i tryb płatności dla uczestników grup regularnych)

I rata płatna do 15.10 – 300 zł
II rata płatna do 15.11 – 700 zł
III rata płatna do 15.12 – 700 zł
IV rata płatna do 4.01 – 580 zł

UCZESTNICY GRUP REGULARNYCH EGURROLA DANCE STUDIO

CENA przy zapisie do 20.10: 2280 zł
I rata płatna do 20.10 – 800 zł
II rata płatna do 20.11 – 900 zł
III rata płatna do 20.12 – 580 zł

CENA przy zapisie w dniach 20.10-20.11: 2400 zł
I rata płatna do 20.11 – 1000 zł
II rata płatna do 20.12 – 1400 zł

CENA przy zapisie od 21.11 do wyczerpania miejsc: 2500 zł
wpłata pełnej kwoty przy zapisie – 2500 zł

OSOBY CHCĄCE DOŁĄCZYĆ DO EGURROLA DANCE STUDIO

CENA przy zapisie do 20.10: 2500 zł
I rata płatna do 20.10 – 800 zł
II rata płatna do 20.11 – 900 zł
III rata płatna do 20.12 – 800 zł

CENA przy zapisie w dniach 20.10-20.11: 2500 zł
I rata płatna do 20.11 – 1000 zł
II rata płatna do 20.12 – 1500 zł

CENA przy zapisie od 21.11 do wyczerpania miejsc: 2500 zł
wpłata pełnej kwoty przy zapisie – 2500 zł

WYBRANE MIASTO: KATOWICE

 

UWAGA! Koszt obozu jest uzależniony od tego, czy uczestnik jest tancerzem zespołu Egurrola Dance Studio, tancerzem grupy regularnej Egurrola Dance Studio, czy osobą chcącą dołączyć do Egurrola Dance Studio oraz od terminu wpłaty pierwszej raty.

Prosimy o dokonywanie płatności za obóz zgodnie z odpowiednim cennikiem.

TANCERZE ZESPOŁÓW EGURROLA DANCE STUDIO

CENA: 2280 zł
(obowiązuje przy zapisie i wpłacie I raty do 15.10.2023 r. Tancerzy zespołów, którzy dokonają zapisu i wpłaty I raty po 15.10, obowiązuje koszt i tryb płatności dla uczestników grup regularnych)

I rata płatna do 15.10 – 300 zł
II rata płatna do 15.11 – 700 zł
III rata płatna do 15.12 – 700 zł
IV rata płatna do 4.01 – 580 zł

UCZESTNICY GRUP REGULARNYCH EGURROLA DANCE STUDIO

CENA przy zapisie do 20.10: 2280 zł
I rata płatna do 20.10 – 800 zł
II rata płatna do 20.11 – 900 zł
III rata płatna do 20.12 – 580 zł

CENA przy zapisie w dniach 20.10-20.11: 2400 zł
I rata płatna do 20.11 – 1000 zł
II rata płatna do 20.12 – 1400 zł

CENA przy zapisie od 21.11 do wyczerpania miejsc: 2500 zł
wpłata pełnej kwoty przy zapisie – 2500 zł

OSOBY CHCĄCE DOŁĄCZYĆ DO EGURROLA DANCE STUDIO

CENA przy zapisie do 20.10: 2500 zł
I rata płatna do 20.10 – 800 zł
II rata płatna do 20.11 – 900 zł
III rata płatna do 20.12 – 800 zł

CENA przy zapisie w dniach 20.10-20.11: 2500 zł
I rata płatna do 20.11 – 1000 zł
II rata płatna do 20.12 – 1500 zł

CENA przy zapisie od 21.11 do wyczerpania miejsc: 2500 zł
wpłata pełnej kwoty przy zapisie – 2500 zł

 

WYBIERZ SWOJE MIASTO Z LISTY PO PRAWEJ STRONIE EKRANU I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT CENY OBOZU.

 

WYBRANE MIASTO: WARSZAWA

 

UWAGA! Koszt obozu jest uzależniony od tego, czy uczestnik jest tancerzem zespołu Egurrola Dance Studio, tancerzem grupy regularnej Egurrola Dance Studio, czy osobą chcącą dołączyć do Egurrola Dance Studio oraz od terminu wpłaty pierwszej raty.

Prosimy o dokonywanie płatności za obóz zgodnie z odpowiednim cennikiem.

TANCERZE ZESPOŁÓW EGURROLA DANCE STUDIO

CENA: 2230 zł
(obowiązuje przy zapisie i wpłacie I raty do 15.10.2023 r. Tancerzy zespołów, którzy dokonają zapisu i wpłaty I raty po 15.10, obowiązuje koszt i tryb płatności dla uczestników grup regularnych)

I rata płatna do 15.10 – 300 zł
II rata płatna do 15.11 – 700 zł
III rata płatna do 15.12 – 700 zł
IV rata płatna do 4.01 – 530 zł

UCZESTNICY GRUP REGULARNYCH EGURROLA DANCE STUDIO

CENA przy zapisie do 20.10: 2230 zł
I rata płatna do 20.10 – 800 zł
II rata płatna do 20.11 – 900 zł
III rata płatna do 20.12 – 530 zł

CENA przy zapisie w dniach 20.10-20.11: 2400 zł
I rata płatna do 20.11 – 1000 zł
II rata płatna do 20.12 – 1400 zł

CENA przy zapisie od 21.11 do wyczerpania miejsc: 2500 zł
wpłata pełnej kwoty przy zapisie – 2500 zł

OSOBY CHCĄCE DOŁĄCZYĆ DO EGURROLA DANCE STUDIO

CENA przy zapisie do 20.10: 2500 zł
I rata płatna do 20.10 – 800 zł
II rata płatna do 20.11 – 900 zł
III rata płatna do 20.12 – 800 zł

CENA przy zapisie w dniach 20.10-20.11: 2500 zł
I rata płatna do 20.11 – 1000 zł
II rata płatna do 20.12 – 1500 zł

CENA przy zapisie od 21.11 do wyczerpania miejsc: 2500 zł
wpłata pełnej kwoty przy zapisie – 2500 zł

WYBRANE MIASTO: ŁÓDŹ

 

UWAGA! Koszt obozu jest uzależniony od tego, czy uczestnik jest tancerzem zespołu Egurrola Dance Studio, tancerzem grupy regularnej Egurrola Dance Studio, czy osobą chcącą dołączyć do Egurrola Dance Studio oraz od terminu wpłaty pierwszej raty.

Prosimy o dokonywanie płatności za obóz zgodnie z odpowiednim cennikiem.

TANCERZE ZESPOŁÓW EGURROLA DANCE STUDIO

CENA: 2230 zł
(obowiązuje przy zapisie i wpłacie I raty do 15.10.2023 r. Tancerzy zespołów, którzy dokonają zapisu i wpłaty I raty po 15.10, obowiązuje koszt i tryb płatności dla uczestników grup regularnych)

I rata płatna do 15.10 – 300 zł
II rata płatna do 15.11 – 700 zł
III rata płatna do 15.12 – 700 zł
IV rata płatna do 4.01 – 530 zł

UCZESTNICY GRUP REGULARNYCH EGURROLA DANCE STUDIO

CENA przy zapisie do 20.10: 2230 zł
I rata płatna do 20.10 – 800 zł
II rata płatna do 20.11 – 900 zł
III rata płatna do 20.12 – 530 zł

CENA przy zapisie w dniach 20.10-20.11: 2400 zł
I rata płatna do 20.11 – 1000 zł
II rata płatna do 20.12 – 1400 zł

CENA przy zapisie od 21.11 do wyczerpania miejsc: 2500 zł
wpłata pełnej kwoty przy zapisie – 2500 zł

OSOBY CHCĄCE DOŁĄCZYĆ DO EGURROLA DANCE STUDIO

CENA przy zapisie do 20.10: 2500 zł
I rata płatna do 20.10 – 800 zł
II rata płatna do 20.11 – 900 zł
III rata płatna do 20.12 – 800 zł

CENA przy zapisie w dniach 20.10-20.11: 2500 zł
I rata płatna do 20.11 – 1000 zł
II rata płatna do 20.12 – 1500 zł

CENA przy zapisie od 21.11 do wyczerpania miejsc: 2500 zł
wpłata pełnej kwoty przy zapisie – 2500 zł

WYBRANE MIASTO: KRAKÓW

 

UWAGA! Koszt obozu jest uzależniony od tego, czy uczestnik jest tancerzem zespołu Egurrola Dance Studio, tancerzem grupy regularnej Egurrola Dance Studio, czy osobą chcącą dołączyć do Egurrola Dance Studio oraz od terminu wpłaty pierwszej raty.

Prosimy o dokonywanie płatności za obóz zgodnie z odpowiednim cennikiem.

TANCERZE ZESPOŁÓW EGURROLA DANCE STUDIO

CENA: 2280 zł
(obowiązuje przy zapisie i wpłacie I raty do 15.10.2023 r. Tancerzy zespołów, którzy dokonają zapisu i wpłaty I raty po 15.10, obowiązuje koszt i tryb płatności dla uczestników grup regularnych)

I rata płatna do 15.10 – 300 zł
II rata płatna do 15.11 – 700 zł
III rata płatna do 15.12 – 700 zł
IV rata płatna do 4.01 – 580 zł

UCZESTNICY GRUP REGULARNYCH EGURROLA DANCE STUDIO

CENA przy zapisie do 20.10: 2280 zł
I rata płatna do 20.10 – 800 zł
II rata płatna do 20.11 – 900 zł
III rata płatna do 20.12 – 580 zł

CENA przy zapisie w dniach 20.10-20.11: 2400 zł
I rata płatna do 20.11 – 1000 zł
II rata płatna do 20.12 – 1400 zł

CENA przy zapisie od 21.11 do wyczerpania miejsc: 2500 zł
wpłata pełnej kwoty przy zapisie – 2500 zł

OSOBY CHCĄCE DOŁĄCZYĆ DO EGURROLA DANCE STUDIO

CENA przy zapisie do 20.10: 2500 zł
I rata płatna do 20.10 – 800 zł
II rata płatna do 20.11 – 900 zł
III rata płatna do 20.12 – 800 zł

CENA przy zapisie w dniach 20.10-20.11: 2500 zł
I rata płatna do 20.11 – 1000 zł
II rata płatna do 20.12 – 1500 zł

CENA przy zapisie od 21.11 do wyczerpania miejsc: 2500 zł
wpłata pełnej kwoty przy zapisie – 2500 zł

WYBRANE MIASTO: WROCŁAW

 

UWAGA! Koszt obozu jest uzależniony od tego, czy uczestnik jest tancerzem zespołu Egurrola Dance Studio, tancerzem grupy regularnej Egurrola Dance Studio, czy osobą chcącą dołączyć do Egurrola Dance Studio oraz od terminu wpłaty pierwszej raty.

Prosimy o dokonywanie płatności za obóz zgodnie z odpowiednim cennikiem.

TANCERZE ZESPOŁÓW EGURROLA DANCE STUDIO

CENA: 2280 zł
(obowiązuje przy zapisie i wpłacie I raty do 15.10.2023 r. Tancerzy zespołów, którzy dokonają zapisu i wpłaty I raty po 15.10, obowiązuje koszt i tryb płatności dla uczestników grup regularnych)

I rata płatna do 15.10 – 300 zł
II rata płatna do 15.11 – 700 zł
III rata płatna do 15.12 – 700 zł
IV rata płatna do 4.01 – 580 zł

UCZESTNICY GRUP REGULARNYCH EGURROLA DANCE STUDIO

CENA przy zapisie do 20.10: 2280 zł
I rata płatna do 20.10 – 800 zł
II rata płatna do 20.11 – 900 zł
III rata płatna do 20.12 – 580 zł

CENA przy zapisie w dniach 20.10-20.11: 2400 zł
I rata płatna do 20.11 – 1000 zł
II rata płatna do 20.12 – 1400 zł

CENA przy zapisie od 21.11 do wyczerpania miejsc: 2500 zł
wpłata pełnej kwoty przy zapisie – 2500 zł

OSOBY CHCĄCE DOŁĄCZYĆ DO EGURROLA DANCE STUDIO

CENA przy zapisie do 20.10: 2500 zł
I rata płatna do 20.10 – 800 zł
II rata płatna do 20.11 – 900 zł
III rata płatna do 20.12 – 800 zł

CENA przy zapisie w dniach 20.10-20.11: 2500 zł
I rata płatna do 20.11 – 1000 zł
II rata płatna do 20.12 – 1500 zł

CENA przy zapisie od 21.11 do wyczerpania miejsc: 2500 zł
wpłata pełnej kwoty przy zapisie – 2500 zł

WYBRANE MIASTO: KATOWICE

 

UWAGA! Koszt obozu jest uzależniony od tego, czy uczestnik jest tancerzem zespołu Egurrola Dance Studio, tancerzem grupy regularnej Egurrola Dance Studio, czy osobą chcącą dołączyć do Egurrola Dance Studio oraz od terminu wpłaty pierwszej raty.

Prosimy o dokonywanie płatności za obóz zgodnie z odpowiednim cennikiem.

TANCERZE ZESPOŁÓW EGURROLA DANCE STUDIO

CENA: 2280 zł
(obowiązuje przy zapisie i wpłacie I raty do 15.10.2023 r. Tancerzy zespołów, którzy dokonają zapisu i wpłaty I raty po 15.10, obowiązuje koszt i tryb płatności dla uczestników grup regularnych)

I rata płatna do 15.10 – 300 zł
II rata płatna do 15.11 – 700 zł
III rata płatna do 15.12 – 700 zł
IV rata płatna do 4.01 – 580 zł

UCZESTNICY GRUP REGULARNYCH EGURROLA DANCE STUDIO

CENA przy zapisie do 20.10: 2280 zł
I rata płatna do 20.10 – 800 zł
II rata płatna do 20.11 – 900 zł
III rata płatna do 20.12 – 580 zł

CENA przy zapisie w dniach 20.10-20.11: 2400 zł
I rata płatna do 20.11 – 1000 zł
II rata płatna do 20.12 – 1400 zł

CENA przy zapisie od 21.11 do wyczerpania miejsc: 2500 zł
wpłata pełnej kwoty przy zapisie – 2500 zł

OSOBY CHCĄCE DOŁĄCZYĆ DO EGURROLA DANCE STUDIO

CENA przy zapisie do 20.10: 2500 zł
I rata płatna do 20.10 – 800 zł
II rata płatna do 20.11 – 900 zł
III rata płatna do 20.12 – 800 zł

CENA przy zapisie w dniach 20.10-20.11: 2500 zł
I rata płatna do 20.11 – 1000 zł
II rata płatna do 20.12 – 1500 zł

CENA przy zapisie od 21.11 do wyczerpania miejsc: 2500 zł
wpłata pełnej kwoty przy zapisie – 2500 zł

CAŁKOWITY KOSZT WYJAZDU OBEJMUJE:
 • transport
 • nocleg (pokoje z łazienkami)
 • wyżywienie (trzy posiłki dziennie) UWAGA! W przypadku specjalnej diety dopłata wynosi 250 zł. Wyboru diety należy dokonać wypełniając formularz zgłoszeniowy. Nie ma możliwości zgłoszenia diety po przyjeździe na obóz)
 • program obozowy
 • ubezpieczenie NW
 • opiekę pielęgniarki
informacje o płatności

FORMA PŁATNOŚCI:
– przelew na konto

Modern Art Group sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 45, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

UWAGA! Nowy numer konta!

ALIOR BANK S.A.
50 2490 0005 0000 4600 1631 8224

*opłaty dokonywane przelewem powinny być opisane w następujący sposób:
– imię i nazwisko uczestnika obozu
– wybrany turnus
– telefon kontaktowy rodzica/opiekuna
– symbol grupy i nazwisko instruktora prowadzącego zajęcia (lub “spoza” w przypadku osób chcących dołączyć do Egurrola Dance Studio)

Wzór: Jan Kowalski, I turnus, 111222333, DHH1

CO WARTO WIEDZIEĆ

W przypadku, gdy uczestnik nie będzie mógł wyjechać na obóz ze względu na chorobę, otrzymają Państwo zwrot kosztów obozu z odliczeniem opłaty rezerwacyjnej, ustalanej indywidualnie dla każdego Klienta. W tej sytuacji wysokość kwoty zwrotu będzie uzależniona od momentu rezygnacji.

POTRZEBUJESZ FAKTURY?

Po wpłacie pełnej kwoty za obóz należy przesłać prośbę o wystawienie faktury (wraz ze wszystkimi niezbędnymi danymi) na adres mailowy oboz@egurrola.com, załączając potwierdzenia przelewów wszystkich rat. Czas oczekiwania na wystawienie dokumentu wynosi około 14 dni roboczych.

KROK PO KROKU

1. Przeczytaj regulamin

Zapoznaj się z Regulaminem obozu – potrzebujemy Twojej pisemnej akceptacji.

2. Dokonaj płatności

Wpłać I ratę zgodnie z harmonogramem wpłat.

3. Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej, dołączając do niego potwierdzenie wpłaty I raty.

UWAGA! Dokonanie wpłaty bez wysłania wypełnionego formularza zgłoszeniowego nie gwarantuje rezerwacji miejsca na obozie.

4. Opłać kolejne raty

Opłać II i III ratę. Jeżeli uczestnik na tydzień przed wyjazdem na obóz nie ma zaksięgowanej całej opłaty, nie może wziąć udziału w Egurrola Winter.

5. Karta Kwalifikacyjna
6. Kontakt z wychowawcą

Oddaj wychowawcy w dniu wyjazdu wypełnioną Kartę Kwalifikacyjną Uczestnika Obozu.

Dokumety do pobrania

lista rezerwowa

UWAGA! BRAK WOLNYCH MIEJSC NA TURNUSY:

 • 13-20.01.2024
 • 20-27.01.2024

Aby zapisać się na listę rezerwową na zamknięte turnusy prosimy o kontakt pod adresem oboz@egurrola.pl.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

  UWAGA! Maksymalna waga dołączanych plików to łącznie 12 mb.

  *Wyboru diety należy dokonać wypełniając formularz zgłoszeniowy. Nie ma możliwości zgłoszenia diety po przyjeździe na obóz. Jeżeli dziecko nie ma specjalnej diety, wpisz STANDARD.


  Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu zimowego obozu tanecznego Egurrola Winter 2024. Regulamin dostępny jest tutaj
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, CHĘTNIE UDZIELIMY WIĘCEJ INFORMACJI

  Kierownik obozu
  Paweł Wasilewski
  601 512 512
  Klaudia Abłażewicz 607 364 216
  Karolina Michałowska 607 364 765

  Jesteśmy dostępni: pn-pt 10:00-16:00

  Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

  nie zgadzam się zaakceptuj