Taneczne podsumowanie sezonu 2023/2024!

turnieje

43. Mistrzostwa
Egurrola Dance Studio

Balet
Commercial
Disco Dance
Dzieci (3-5 lat)
High Heels
Hip Hop
Jazz
Juniorzy (13-16 lat)
Latino Solo
Młodzież (16+ lat)
Taniec Nowoczesny
Turnieje
Warszawa
12-16/06/2024 Centrum Sportu RaszynPrzed nami najważniejsze wydarzenie roku w Egurrola Dance Studio!

43. Mistrzostwa Egurrola Dance Studio to taneczne podsumowanie sezonu 2023/2024, w którym udział wezmą tancerze wszystkich naszych szkół!

To 5 dni w całości wypełnionych tańcem, niesamowitą energią i emocjami, jakich nie doświadczysz nigdzie indziej!

Bądź z nami w dniach 12-16 czerwca w podwarszawskim Raszynie i zostań częścią tego niesamowitego wydarzenia stworzonego z miłości do tańca!

43. Mistrzostwa
Egurrola Dance Studio
turnieje
Uroczyste podsumowanie sezonu!

W ciągu 5 dni turnieju na parkiecie w Centrum Sportu Raszyn zaprezentują się tancerze wszystkich 14 szkół Egurrola Dance Studio, rywalizujący o zwycięstwo w ponad 140 kategoriach!

Miłośnicy takich stylów, jak jazz, hip hop, disco dance, balet, commercial czy taniec nowoczesny zaprezentują się w choreografiach, nad którymi wraz z instruktorami pracowali w ciągu minionego semestru. Występ na wielkim parkiecie będzie dla nich tanecznym podsumowaniem zdobytych umiejętności i okazją, aby zaprezentować swoją taneczną pasję i energię przed rodzicami oraz publicznością.

Przed nami występy grupowe, pokazy specjalne oraz kategorie indywidualne. Jedno jest pewne – nie zabraknie łez radości i wzruszenia oraz ogromnej ekscytacji. W końcu każdy zawodnik chce sięgnąć po najcenniejsze trofeum – medal i puchar!

Oglądaj zachwycające gale finałowe
Egurrola Dance League!

Podczas najbliższej edycji Mistrzostw obejrzymy także zachwycające prezentacje tancerzy zespołów Egurrola Dance Studio, którzy wystąpią podczas Gal Finałowych Egurrola Dance League.

Zawodników, którzy przez cały sezon gromadzili punkty w rankingu ligowym, czeka ostatnia rozgrywka, po zakończeniu której dowiedzą się, którzy z nich otrzymają upragniony tytuł Mistrza w kategorii solo, duety, mała grupa i formacja.

Podziwiaj najbardziej kobiecą
odsłonę tańca!

Nie zabraknie także występów grup naszych fantastycznych Pań, które wystąpią podczas Ladies Challenge – najbardziej kobiecej odsłony Mistrzostw Egurrola Dance Studio!

Oglądając prezentacje w stylach commercial ladies, latino czy hight heels przekonamy się, że taniec ma wiele odsłon, a każda z nich jest wyjątkowa i magiczna!

43. Mistrzostwa Egurrola Dance Studio to wydarzenie, na którym każdy bez względu na wiek i upodobania znajdzie coś dla siebie. Wystarczy, że uwielbiasz dobrą zabawę, pełną energii i pozytywnych emocji.

Zabierz ze sobą rodzinę, znajomych i dołączcie do nas już 12-16 czerwca w Centrum Sportu Raszyn przy ul. Sportowej 30.

Szczegółowy program wydarzenia i informacje o sprzedaży biletów opublikujemy  już wkrótce – śledź naszą stronę oraz social media i bądź na bieżąco!