Nasi tancerze na Igrzyskach Europejskich Kraków 2023!

Aktualności

Ponad 150 tancerzy w choreografii Agustina Egurroli zaprezentowało się na największej imprezie sportowej tego roku!

Ceremonię Zamknięcia wydarzenia rozpoczęli tancerze Grupy Volt oraz Egurrola Dance Studio, którzy w towarzystwie dźwięków wybijanych na 1,5-tonowym bębnie zaprezentowali motto wydarzenia – WE ARE UNITY! Taneczny spektakl nawiązywał do wartości bliskich sportowcom – gry fair play, wolności, równości, tolerancji i szacunku. Podniosła prezentacja przywoływała ducha sportowej rywalizacji i jedności.

W wielkim show transmitowanym do ponad 50 krajów w Europie i na świecie wzięło udział 150 tancerzy! Wraz z teamem Grupy Volt i Egurrola Dance Agency zaprezentowali się także kursanci, tancerze zespołów, a także instruktorzy Egurrola Dance Studio!

Tancerze Szkoły Tańca Egurrola na Igrzyskach Europejskich Kraków 2023!

„Jestem ogromnie dumny że ponownie udało nam się razem stworzyć wyjątkowe taneczne widowisko, które z pewnością na długo zostanie w naszej pamięci – mówi Agustin Egurrola. Od kilku tygodni intensywnie pracowaliśmy na salach, a ostatnie kilka dni przed Ceremonią Zamknięcia na stadionie w Krakowie. Wszystko po to, żeby móc zaprezentować show na najwyższym poziomie. Jestem pewien, że ta ceremonia, pełna tańca, muzyki i radości, była dla sportowców pięknym podziękowaniem za ich zaangażowanie, determinację i niezwykłe emocje, jakich nam dostarczają”

Wiele tygodni przygotowań na salach, dni spędzone na stadionie w Krakowie to był dla całego teamu czas ogromnych wyzwań i ciężkiej pracy. Nie było lekko, a oni każdego dnia dawali z siebie 1000%. Dzięki temu na ekranach telewizorów mogliśmy podziwiać wyjątkowy pokaz podsumowujący niesamowite sportowe wydarzenie.