Mambo

Style Tańca
Opis stylu
Opis stylu

Muzyka latynoska porywa Cię do tańca? Lubisz zmysłowe, pełne ekspresji ruchy? Takie połączenie znajdziesz na zajęciach z mambo w parach! Magia tego tańca sprawia, że grono jego miłośników stale rośnie, a każdy, kto spróbował swoich sił w tym tańcu, nie chce z niego zrezygnować.

Mambo to taniec, w którym główną rolę gra partnerka, eksponowana przez partnera. Mężczyzna otacza kobietę w tańcu opieką, prowadzi do efektownych i podkreślających jej kobiecość figur tanecznych. Partnerka, czując się bezpiecznie w ramionach partnera, ma możliwość eksponowania swojej osobowości, wdzięku i piękna. Uniwersalność tego tańca sprawia, że tancerze z łatwością mogą bawić się z różnymi partnerkami i partnerami. Typowe dla licznych latynoskich imprez rytmy obfitują natomiast w wiele możliwości wykorzystania poznanych na zajęciach umiejętności tanecznych.

Mambo to jednak nie tylko taniec: to liczna społeczność, umożliwiająca rozwój pasji, a przy tym oderwanie się od wyzwań dnia codziennego. To najlepszy sposób na spędzenie wolnego czasu, który spowoduje wybuch endorfin, samorealizację i spełnienie. Zacznij już teraz – na pewno się nie zawiedziesz!

Dlaczego warto tańczyć?

Przypływ endorfin

Przypływ endorfin

Taniec to radość – szaleństwo na parkiecie wyzwala pozytywną energię i zapewnia szeroki uśmiech na twarzy

Zdrowsze życie

Zdrowsze życie

Taniec jest jedną z form aktywności fizycznej, która pozytywnie wpływa na zdrowie, samopoczucie i sylwetkę.

Nowe przyjaźnie

Nowe przyjaźnie

Zajęcia taneczne to świetna okazja do nawiązania nowych znajomości, które można przenieść również poza salę taneczną.

Kształtowanie charakteru

Kształtowanie charakteru

Pewność siebie, samodysycyplina, kreatywność – to tylko niektóre cechy, jakie pozwala wykształcić nauka tańca.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj