Intensywny kurs tańca dla dorosłych

Style Tańca
Opis stylu
Opis stylu

Jesteś osobą zabieganą, więc ciągle odkładasz realizację marzeń o tańcu na później? A może cierpliwość nie jest twoją mocną stroną i oczekujesz szybkich efektów nauki?

Świetnie się składa, bo Egurrola Dance Studio ma dla ciebie fantastyczną propozycję: intensywny kurs wakacyjny, oferujący naukę najpopularniejszych tańców, takich jak bachata, salsa, disco samba, tango i wiele innych. Podczas 6 spotkań poznasz podstawowe kroki i efektowne figury taneczne, a po zaledwie dwóch tygodniach poczujesz się na tanecznym parkiecie jak ryba w wodzie.

Zdobyte przez Ciebie umiejętności zostaną potwierdzone certyfikatem ukończenia Kursu Tańca dla Dorosłych 1. stopnia, podpisanym przez samego Agustina Egurrolę! A na spragnionych dalszych tanecznych wrażeń czekać będzie propozycja kontynuowania nauki podczas kursów na wyższych stopniach zaawansowania.

Co więcej: na naszym kursie nie musisz mieć partnera lub partnerki do tańca! Jest mnóstwo osób, które chcą nauczyć się tańczyć w parze, nie mając swojej drugiej połówki. Dzięki nam możesz je poznać i wspólnie odkrywać fascynujący świat tańca! Nasz kurs to również doskonały pomysł dla par na aktywne spędzenie czasu we dwoje.

Najtrudniejszy jest pierwszy krok – i on jest właśnie przed tobą. To moment na decyzję, która może sprawić, że najbliższe roztańczone popołudnia staną się Twoim ulubionym czasem wakacji, więc nie zwlekaj i podejmij ją już dziś!

Dlaczego warto tańczyć?

Przypływ endorfin

Przypływ endorfin

Taniec to radość – szaleństwo na parkiecie wyzwala pozytywną energię i zapewnia szeroki uśmiech na twarzy

Zdrowsze życie

Zdrowsze życie

Taniec jest jedną z form aktywności fizycznej, która pozytywnie wpływa na zdrowie, samopoczucie i sylwetkę.

Nowe przyjaźnie

Nowe przyjaźnie

Zajęcia taneczne to świetna okazja do nawiązania nowych znajomości, które można przenieść również poza salę taneczną.

Kształtowanie charakteru

Kształtowanie charakteru

Pewność siebie, samodysycyplina, kreatywność – to tylko niektóre cechy, jakie pozwala wykształcić nauka tańca.