Dorian Sywak

  • Jazz

Swoją przygodę z tańcem rozpoczął 13 lat temu w jednym z wrocławskich zespołów tanecznych. Początkowo trenował disco dance oraz hip hop i to właśnie w tych stylach wraz z zespołem zdobywał tytuły mistrzowskie na krajowych zawodach ZNTS. Równolegle rozwiał swoje umiejętności w tańcu klasycznym, a w późniejszych latach postawił na naukę tańca jazzowego i contemporary.

O instruktorze

Swoją przygodę z tańcem rozpoczął 13 lat temu w jednym z wrocławskich zespołów tanecznych. Początkowo trenował disco dance oraz hip hop i to właśnie w tych stylach wraz z zespołem zdobywał tytuły mistrzowskie na krajowych zawodach ZNTS. Równolegle rozwiał swoje umiejętności w tańcu klasycznym, a w późniejszych latach postawił na naukę tańca jazzowego i contemporary. Na swoim koncie ma między innymi występ w spektaklu na deskach Filharmonii Koszalińskiej, gdzie tańczył do muzyki granej na żywo przez orkiestrę.

Chęć dalszego zgłębiania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności spowodowała, że Dorian przeprowadził się do Warszawy, by rozwijać się w tańcu komercyjnym i zyskać pierwsze doświadczenia w pracy tanecznej z kamerą. Obecnie jako tancerz TV Project Egurrola Dance Studio występuje w największych produkcjach artystycznych w kraju. Jego talent można podziwiać m.in. podczas „Sylwestra Marzeń w Zakopanem” oraz ceremonii zamknięcia Igrzysk Europejskich w Krakowie.

Zdobytą wiedzę i pasję do tańca Dorian chce przekazywać innym podczas prowadzenia zajęć z tańca jazzowego w Egurrola Dance Studio.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj